2Modanın kalbi Kazee Markası ile Fashion Show İstanbul’da atacak
2Modanın kalbi Kazee Markası ile Fashion Show İstanbul’da atacak
07 Nisan 2023

Modanın kalbi Kazee Markası ile Fashion Show İstanbul’da atacak

Hazır giyim ve moda için 30 yılda her fuarda yerini almış ve başarılı fuar düzenleyen Kazee markası, tekstil sektörü ile edindiği tecrübe ve birikimle tekstil ve hazır giyim sektörünün  global ticaretine katkı sağlamaya İstanbul Fuar Merkezi'nde tekrardan hizmet vermek için hazırlanıyor.

İstanbul Fuar Merkezinde 9-10-11 Ağustos 2023 tarihinde düzenlenecek olan İFCO Fuarında Sektörün En iyi Kazee Markası.

 

Kazee Kadın Giyim Markası, hazır giyim ve moda sektörlerinde uzmanlaşarak, edindiği profesyonel ekibinin tecrübesini İSTANBUL  Fashion Show ile zirveye taşıyacak.

Hazır giyim ve moda sektörlerinin en büyük ticaret platformu olarak tasarlanan Kazee Kadın Giyim Türk Markası dünyadaki tüm fuarlara katılım sağlayarak kendini tekstil sektörünün dünyadaki tek lider firma olarak tanımlamıştır, katılımcılar ve ziyaretçiler arasında güçlü bir etkileşim yaratarak yeni ve ayrıcalıklı tasarım, giyim ve moda fırsatlar sunuyor.

Özellikle Türkiye ve yakın coğrafyasının tedarik üssü olacak İstanbul Fashion Show fuarında (ifco), hazır giyim ve moda sektörlerine yön veren Kazee giyim Markası , yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Yerli ve yabancı butik sahipleriyle buluşan bu fuarda Kazee Türk kadın giyimin en iyi temsilcisi olarak sahalarda olacak İstanbul Fashion Show'da

gerçekleşecek olan fuarda nitelikli alıcı ve alım grupları üstün kaliteye sahip ürünlere tek çatı altında ulaşacak. Kazee kadın giyim dünya markası Çok sayıda defile, şov ve etkinliğe de ev sahipliği yapacak olan Fashion Show İstanbul’u  tıpkı turizmde olduğu gibi modanın da başkenti yapacak.

Fashion Show İstanbul – Hazır Giyim ve Moda Fuarı, 9-10-11 Ağustos 2023 tarihleri arasında İSTANBUL Fuar Merkezi’nde yerli ve yabancı yüzlerce markayı uluslararası alıcılarla buluşturacak. Siz de, yılın en kaliteli markası Kazee ile henüz tanışma fırsatı bulamadıysanız. Kazee kadın giyim markası ile Yeni iş anlaşmalarının yapılacağı Fashion Show İstanbul’da  yerinizi almak için geç kalmayın.

Yerlerinizi almak için bizimle iletişime geçebilir:

https://www.kazeeofficial.com/ekibimiz

Yada www.kazeeofficial.com internet adresimizden üye olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Sevgili İşletme sahibimiz Yunus Emre TUNAZ ile iletişime geçebilir herhangi bir görüşmede sizlere ekibimiz ve işletme sahibimiz tarafından sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kazee bayan giyim markası dünya lideri olmayı başarmış ve bu başarının arkasında yılların tecrübesinin de yer aldığını dile getirmiştir. Ustalık gerektiren tekstil sektörünün en iyi firması olan Kazee’de kadın giyime dair aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.