Hırka

Filtre
Toplam 384 ürün görüntüleniyor.

Toptan Hırka

Kadın giyim sektörünün sayılı imalatçılarından ve toptancılarından olan Kazee toptan hırka konusunda geniş bir koleksyona ve çeşitliliğe sahiptir. Kadın giyim üretiminde uzmanlaşmış olan firmamız hırka ve triko hırka koleksiyonu çok çeşitlidir. Sizlere yüzlerce model, onlarca renk ile stok hizmet sunmaktadır. İstanbul giyim toptancıları merkezi Laleli’de bulunan mağazalarımız ile hizmet vermekteyiz. Online olarak hizmet vermekte olan firmamız toptan giyim tedarikçisi konumundadır. 

Toptan Kadın Hırka

Kadın giyimin başlıca ürünleri arasında bulunan hırkalar çok farklı modeller ve çeşitlilik göstermektedir. Triko hırkalar başı çekmektedir ve Kazee olarak triko imalatında güçlü olan yapımızdan ötürü hırka koleksyonunda iddialıyız. Triko hırka, penye hırka, örme hırkalarda oluşan koleksiyonumuz müşterilerimiz tarafından beğenilerek alınmaktadır. Kışın ve sonbahar aylarında çok adet satmış olduğumuz hırka grubumuzu denemelisiniz!

Toptan Triko Hırka 

14 gg ve 7 gg olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz hırkalarımızı yün, viskon elit, polen ipliklerinden üretmekteyiz. Hırkalarımızın tamamını kendi fabrikamızda üretmekteyiz. Müşterilerimiz tarafından istek gören tüm hırka kalıplarını üretmekte ve toptan olarak satmaktayız. Tunik hırkalarda geniş bir koleksyona sahip olan firmamız silere onlarca triko hırka modelli ile hizmet vermektedir. 

Kadın Hırka Üretimi

Kadın giyim fabrikası olan Kazee, İstanbul Topkapı'daki imalathanesinde tüm üretimini gerçekleştirmektedir. Fabrikasında bulunan dokuma, dikim, kesimhane, nakış ve baskı bölümleri ile imalatı tüm aşamalarını kendi gerçekleştirmektedir. 

 • Dokuma bölümü: 55 adet Shima Seiki makina parkuru hizmet veren firmamız, 14gg, 7gg makinaları vardır. Son teknoloji olan makina parkurumuzda İnterziya, jakar, düz dokuma ve birçok ürünü üretmekteyiz. 

 • Dikiş bölümü: 16, 14, 12, 10, 8 ,6 gg remayöz alt yapımız ile her türlü kalınlık ve hassaslıkta trikoyu ve hırkayı dike bilmekteyiz.

 • Nakış: Son teknoloji Tajima nakış makinaları ile her türlü deseni sanki el işi gibi işlemekteyiz. Tüm desenleri firmamıza özel koleksiyonlar ile ürünlerimizi üretmekteyiz.

 • Baskı: Dijital baskı teknolojilerinde firmamız üstün bir yeteneğe ve teknolojiye sahiptir. Her türlü deseni ürünlerimizin üzerine basamaktayız. 

 • Kristal Taş: DMC taşlar ile çalışmalarımız yapmış olduğumuz bu bölümümüzde özgün tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tasarımı firmamıza ait olan bir çok modelimiz müşterilerimiz tarafından beğenilerek tüketilmektedir.

 • Tasarım: Profesyonel kadromuz ile her türlü modelli ve hırkayı kendi markamız için en üstün özellikleri ile birlikte tasarımını yapmaktayız. Kalıplarımıza büyük önem vermekteyiz. Markanız İçin Özel Hırka İmalatı

Dilerseniz stok hizmet alabileceğiniz gibi diersenizde kendi markanıza veya firmanız için fabrikamızdan hırka sipariş verebilirsiniz. Triko ve Örme kumaşlar ile hizmet vermekteyiz. Aylık 60.000 adet olan hırka imalatı kapasitemiz ile sektörümüzde lider konumdayız. Tasarım ekibiz siler için koleksiyon hazırlayabilir veya sizde istediğiniz modeli verebilirsiniz. 

Fabrikamız için: https://www.kazeeofficial.com/fabrika 

Hırka Kategorilerimiz ve Modellerimiz 

 • Yün Hırka: Tüm tasarımı bize ait olan koleksiyonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yün ipliklerden üretmiş olduğumuz haklarımız %30 yün veya %50 yün olarak iki seçenek ile üretilmiştir. Uzun ve kısa modellerimiz mevcuttur. 

 • Triko Hırka: Bu kategorimizde basic hırkalar, uzun hırkalar, 12 düğmeli hırkalar, 8 düğmeli hırkalar, düğmesiz hırkalar ile daha birçok model ile hizmet vermekteyiz. Saç örgülü, fitilli hırklarımız çok beğeni gören modellerimizdendir.

Modellerimiz için: https://www.kazeeofficial.com/toptan-kadin-triko-hirka-modelleri  • Angora Hırka: Bu kategorimizde angora polen iplikleri ile üretmiş olduğumuz özel koleksiyonumuz mevcuttur. Bu koleksiyonumuzda kullanmış olduğumuz ipliklerimiz çok özeldir. Yumuşak ve sıcak tutan hammademizi bayanlar tarafından çok beğeni görmektedir. 7gg te üretilen Angora modellerimizin uzun hırka ve kısa hırka seçenekleri mevcuttur. 

Modellerimiz için: https://www.kazeeofficial.com/toptan-kadin-angora-hirka-modelleri Toptan Kadın Giyim Satışı 

Toptan kadın giyim sektörünün öncü firmalarından olan Kazee İstanbul'da iki toptan mağazası ile hizmet vermektedir. Fabrikamız İsatnbul Topakpıdadır. 

 • İnterpolo & Kazee: İstanbul Laleli’de bulunan mağazamız 1,200 metrekaredir. 5 kattan oluşan bu mağazamız firmamızın merkez mağazasıdır. Toptan olarak hizmet vermektedir. 

Mağzamızın 3D göremek için: https://www.kazeeofficial.com/kazee-wholesale-3d-stores

Mağzamızın adresi için: https://www.kazeeofficial.com/kazee-interpolo-toptan-kadin-giyim 

 • Kazee Laleli: İstanbul Laleli koska caddesinde bulunan mağazamız çok merkezi bir konumdadır. Dört yol ağzında bulunmaktadır. Tramvay caddesindedir. 250 metrekaredir. Toptan ve Perakende olarak hizmet vermektedir. 

Mağazamızın 3D görmek için: 

https://www.kazeeofficial.com/kazee-wholesale-3d-stores 

Mağazımızın konumu için: https://www.kazeeofficial.com/kazee-toptan-kadin-giyim-istanbul-turkiye 

 • Fabrika: İstanbul Topkapıda bulunan fabrikamızda 5,000 metrekaredir. 200 personel ile hizmet vermektedir. Tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

Fabrikamızın internet sitesi: www.reeltekstil.com.tr 

Farikamızın adresi için: https://www.kazeeofficial.com/kazee-reel-tekstil-kadin-giyim-uretim-fabrikasi 

 • Online Toptan Kadın Giyim: toptan olarak online sipariş verebilme imkanı sunan firmamızın toptan olarak hizmet vermiş olduğu internet sitemiz www.kazeeofficial.com 

dan toptan olarak sipariş verebilirsiniz.

 • Online Kadın Giyim: Online perakende sipariş açmış olduğumuz internet sitemizden dilerseniz tek satın alım yapabilirsiniz. www.kazee.com.tr adresinden petakende olarak hizmet vermekteyiz. Kazee, 1992 yılından bu güne Kadın Giyim Üreticisi ve Toptancısı’ dır. 

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.