İTALYAN

Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İtalya'dan ithal Bluz ve Elbise

İtalya'dan ithal olarak getirdiğimiz Elbise modelleri ve Bluz modellerimizi mağzalarımızda ve web sitemizde bulabilirsiniz. Firmamız uzun yılardır direkt olarak İtalya'dan ürün ithal etmektedir.

Getirmiş olduğumuz ürünleri tüm Türkiye'ye toptan olarak satmaktayız. İthal etmiş olduğumuz elbise ve bluz modellerimiz tamamı ipek ve ipek, viskon kumaşlarından ürerilmiş olup parca boya, batik boyama ile renklendirilmiştir.

İtalyan Bluz 

Cok rahat ipekli kumaşlardan üretilmiş dantelli bluzlarımız İtalya'dan ithaldir. Tüm üretim sürecini İtalyadaki fabrikalrada gercekleştirmekteyiz. 

Özel parca boya teknolojisi ile ürünlerimizi boyamaktayız.

İtalyan Elbise

Kazee italyan elbise modellerini, Dünya’nın önde gelen moda öncülerinden olan İtalyanların geleneksel kıyafetlerinden ilham alarak üretir. Sade görünümü, dantelli ve astarlı yapısıyla dikkat çeken italyan elbise modellerine, markanız talebi doğrultusunda çeşitli metal düğmeler ve aksesuarların eklenmesi de mümkündür. Çeşitli canlı renklerle satışa sunabileceğiniz İtalyan elbiseler ile markanızın stil renklerini kullanıcıya anında yansıtabilirsiniz.

Kazee Toptan Bayan İtalyan Elbise Satışı

Kazee, ithal etiği İtalyan elbiselerde; Cotton, Viskoz ve Elastik yapıdaki kumaş malzemelerini kullanır. İtalyan elbiseler ithal teknolojik kumaş yapısı sayesinde hafif ısı ile kolayca ütülenir. Kazee, yeni nesil kumaş ve malzemelerle markanıza en uygun toptan bayan İtalyan elbise üretimi hizmeti verir. Ayrıca üretilen İtalyan elbiseleri kaliteli malzemesi ve kolay kullanımı ile kullanıcıların dikkatini markanız üzerine çeker.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.