Dijital Baskılı Bluz

Filtre
Toplam 175 ürün görüntüleniyor.

Dijital Baskılı Bluz

Dijital baskılı bluz çeşitleri, özel üretim modelleri ile her yaştan kadına hitap eder. Farklı renklerde kumaşlar üzerine uygulanan baskı örnekleri sağlam özellikleri ile kolay kolay aşınmaz, yıpranmaz. Toptan bayan dijital baskılı bluz çeşitleri istenilen adette ve tercih edilen baskı uygulanarak üretilir. Son teknoloji kullanılarak bluzlerin üzerine işlenen baskılar göz alıcı tasarımlara sahiptir.

Göz Alıcı Kazee Dijital Baskılı Bluz Modelleri

Gösterişli bluz üretimleri ile dikkat çeken Kazee, toptan bayan dijital baskılı bluz modellerinin yanı sıra, özel etiketli ürünler de tasarlanmaktadır. Siz de kendi markanızın logosunu baskılı bluzlerin üzerinde görmek istiyorsanız dilediğiniz dizayna karar vererek toptan sipariş verebilirsiniz. Kazee farkı ile üretilen kaliteli etiket dizaynlarına sahip dijital baskılı bluz’ lerinizi kullanıcılarınıza ulaştırarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Dijital Baskılı Üretimi ve Baskı Teknolojisi

Dijital baskı makineleri yüksek sıcaklık ile baskıyı transfer eden makinelerdir. Genelde 90 derece sıcaklıkta transfer işlemi yapmaktadır. Süblimasyon transfer makinesinin silindir denen bölümünün içinde yağ vardır ve bu yağ 90 derece çıktıktan sonra transfer işlemi başlar. Boyaları özeldir ve sıcaklık esnasında kumaş transfer olarak desen oluştururlar. Kağıdın üzerine dijital baskı boyası ile desen verilir. Firmamızda digital print makinelerimiz ile tüm tasarımlarımızı kağıda print yapıyor ve süblimasyon transfer bölümüzde ise baskılıyoruz. aylık kapasitemiz 40.000 adet üründür. 

Dijital Baskılı Ürünler Tasarımı 

Kazee fabrikasında her alanda çalışan tasarımcıları ile imalat yapmaktadır. Dijital baskı ve baskı imalatı için özel tasarımcılarımız bulunmaktadır. Profesyonel tasarımcılarımız günün trendlerine göre desen çalışmaları yapmaktadır. Tasarlanan ürünlerimiz numune çalışmasından sonra üretime girmektedir. İstediğiniz tasarımı firmamıza gönderebilirsiniz ve bu göndermiş olduğunuz tasarımı geliştirip sunabiliriz.

Toptan Kadın Giyim ve Dijital Baskılı Ürünler

Toptan kadın giyim sektörünün en önemli unsuru Moda’ dır ve dijital süblimasyon baskı teknolojisi günün değişen moda anlayışına hızlı bir çözüm sunmaktadır. Hız ve kapasite üretim teknolojisinde çok önemli bir konudur ve firmaların önünü acmaktadır. Firmamız Toptan Moda anlayışında üretim gücü ile tasarımları ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

 

Toptan Kadın Giyim Kategorilerimiz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firmamızın İştigal Konusu: Toptan kadın giyim satışı, kadın giyim üretimi, Bluz üretimi ve satışı toptan olarak, Dijital baskı imalatı.

Kazee, 1992’den bu yana Türkiye’de kadın giyim üretimi ve toptancılığı yapmaktadır. 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.