Toptan Giyim Türkiye

Toptan Giyim Türkiye

23 Kasım 2021

Toptan Giyim Türkiye,

Türkiye'nin Toptan Giyim Üreticisi KAZEE. 

Toptan Kadın Giyim Türkiye

31 Ekim 2022

Toptan Kadın Giyim Türkiye

Kazee, her zaman güvenilir ve titiz çalışma prensibiyle hareket ederek, 1992 yılından günümüze kadar olan süreçte Türkiye’nin toptan kadın giyim sektörüne yön veren markalardandır. Markamız kurulduğu ilk günden itibaren modanın nabzını tutarak, mağazaların toptan giyim ihtiyaçlarını özenle karşılar. Bu doğrultuda ise alanında uzman olan çalışma ekipleri ile tasarım, kesim, dikim, planlama ve online satış gibi tüm süreçleri en uygun şekilde yönetmeyi hedefler. Firmamız İstanbul merkezli olarak tüm dünyaya toptan kadın giyim ihracatı yaparak hem yerli hem yabancı müşterilerinin beklentilerine en uygun şekilde yanıt verir. %100 yerli üretim ve kaliteli ürün anlayışı ile hareket eden firmamız tekstil sektörünün yapı taşlarından biri olmayı başarır.

Türkiye Toptan Kadın Giyim Pazarında Kazee: Laleli'deki Toptan Kadın Kadın Giyim Moda Merkezi

13 Temmuz 2023

İstanbul, Türkiye'nin hareketli ticari merkezi, ünlü Laleli toptan pazarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu canlı pazarda, Kazee 1992 yılından bu yana kadın giyiminde önde gelen bir üretici ve toptancı olarak kendini kanıtlamıştır. Yüksek kaliteli kadın modasını sunmaya özel olarak odaklanan Kazee, Laleli toptan pazarında faaliyet göstermekte ve Avrupa ve Amerika'da güçlü bir varlığa sahip olan dünya çapında gönderim yapmaktadır. Bu makale, Kazee'nin faaliyetlerine genel bir bakış sunarak, kadın giyim modellerinin yelpazesini sergilemekte ve perakende ve toptan satış sitelerini vurgulamaktadır.

2Modanın kalbi Kazee Markası ile Fashion Show İstanbul’da atacak

07 Nisan 2023

Modanın kalbi Kazee Markası ile Fashion Show İstanbul’da atacak

Hazır giyim ve moda için 30 yılda her fuarda yerini almış ve başarılı fuar düzenleyen Kazee markası, tekstil sektörü ile edindiği tecrübe ve birikimle tekstil ve hazır giyim sektörünün  global ticaretine katkı sağlamaya İstanbul Fuar Merkezi'nde tekrardan hizmet vermek için hazırlanıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.