Женская трикотажная одежда оптом

Kadın triko toptan

14 Kasım 2022

Kadın triko toptan

Şık kadın triko yılın herhangi bir zamanında geçerlidir. Sıcak günlerde serinletir, soğuk günlerde ise ısınmaya ve rahat hissetmeye yardımcı olur. Bu, modanın kaprislerine bağlı olmayan bir trend. Ve onlarca yıldır bir trend olmuştur. Triko düz olabilir ve baskılarla tamamlanabilir, ince ve yoğun, sıkı oturan ve figür üzerinde serbestçe akan. Bu harika malzeme tasarımcılar tarafından çok seviliyor. Sadece modaya uygun kadın kıyafetleri yaratmak için değil, aynı zamanda her mevsim için erkek ve çocuk kıyafetlerini dikmek için de kullanıyorlar. Bu malzemenin özelliklerini aşağıda açıklayacağız.

Triko (Fransızca trikotajdan çevrilmiş “örme ürün”), bir takım özel özelliklere sahip örme, gerilebilir bir kumaştır. Bu kumaş eski Mısır'da (MÖ 4.-2. yüzyıllarda) ortaya çıktı: kazılar sırasında arkeologlar ilk örme şeyleri keşfettiler. 15. yüzyılda triko Avrupa'da da biliniyordu. Burada tuval esas olarak sıradan insanlardan insanlar tarafından kullanıldı, giysiler elle dikildi ve kaba görünüyordu. Ve sadece yirminci yüzyılın başında, Coco Chanel sayesinde malzeme moda oldu ve sonsuza dek oraya yerleşti. Kadınlar için inanılmaz dar örgü takımlar, diğer giysi ve aksesuarlardan bahsetmeye gerek yok, 21. yüzyılda popülerliğin zirvesinde kalmaya devam ediyor. 

Türk triko kalitesi ve çekici görünümü ile ünlüdür, bu nedenle Avrupa ve Asya'daki modern kadınlar arasında bu kadar popülerdir. Ve Kazee şirketi, güzel bayanlara triko da dahil olmak üzere kıyafet seçme ve satın alma konusunda yardımcı oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.